UMDM hero

Uśmiech Mamy dla Mamy – Bebilon PROfutura 2 i drogerie ROSSMANN wspierają Mamy

Wiemy, że bycie mamą to czas pełen wyzwań. Zmęczenia, braku czasu dla siebie, wielu skrajnych emocji – od wszechogarniającej radości po smutek i strach. Do tego często dochodzi krytyka ze strony innych osób, w tym niestety również mam. Jest w tym wszystkim także wewnętrzny krytyk, który wymaga od kobiety dużo więcej, niż ona sama może z siebie dać.

Uśmiech mamy dla mamy to inicjatywa Bebilon PROfutura 2 i drogerii ROSSMANN, która powstała po to, aby mamy podawały uśmiech dalej, dzieliły się z innymi mamami dobrem, troską, czułością oraz wsparciem.

Chcemy pokazać, jak ważne jest, by być dobrą dla innych mam i dla samej siebie. Jak istotne jest, aby się wspierać, być czułą i nauczyć się odpuszczać – sobie i innym mamom. Po prostu mieć uśmiech dla mamy – dla siebie i innych kobiet w tej roli. Bo choć nie zawsze jest łatwo, to chcemy pokazać, że dzielenie się uśmiechem może być bardzo pomocne i wspierające.

UMDM LP
2246x1080(2496x1200)

LIVE z Marią Prokop

Drogie Mamy, bądźmy dla siebie dobre, wyrozumiałe i wspierające. Jak to zrobić? To podpowie Wam Maria Prokop, ambasadorka akcji „Uśmiech mamy dla mamy”.

Już 5 października podczas live „Magia energii w uśmiechu!” porozmawiamy o byciu dobrym dla siebie, słuchaniu własnych emocji, praktykowaniu jogi oraz o kojącej roli oddechu.

Bądźcie z nami 5 października (w czwartek) o godz. 20.00 na Instagramie @bebiprogram i @mariaprokop_yoga. Do zobaczenia!

Konkurs

Chcemy, aby uśmiech towarzyszył Ci jak najczęściej, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy konkurs!

Już 2 października na naszym profilu Bebilon 2 – Zadbaj o przyszłość już dziś na Facebooku pojawi się pytanie konkursowe. Odpowiedz na nie do 15 października br. i wygraj atrakcyjne nagrody! Na autorki najlepszych odpowiedzi czekają:

  • warsztaty z Marią Prokop „Pięć energii mądrości”, które pozwolą zadbać o ciało, umysł i emocje,
  • maty do jogi,
  • bony na zakupy do drogerii Rossmann.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie: Regulamin_konkursu_UMDM

Inspirujące wywiady

Co sprawia, że dobrze czujesz się w roli mamy? Jak radzisz sobie z codziennymi wyzwaniami? W jaki sposób wspierasz inne mamy? Te i inne pytania zadaliśmy… Mamom! Zobacz, co nam powiedziały i uśmiechnij się – do nich i do siebie!

Jakie Twoim zdaniem jest macierzyństwo?

Placeholder

Czego najbardziej brakuje Ci w macierzyństwie?

Placeholder

Jakie słowa wsparcia chciałabyś usłyszeć od innej mamy?

Placeholder

Co powiedziałabyś innej mamie żeby czuła się doceniona?

Placeholder

Jak okazujesz docenienie i wsparcie innym mamom?

Placeholder