Metryczka dziecka – stwórz niepowtarzalną pamiątkę

2 min
infografika.png

W pierwszych latach życia dziecko rośnie i rozwija się bardzo intensywnie. Uwiecznienie tych momentów na specjalnie przygotowanych metryczkach pozwoli wam przywołać piękne chwile, gdy już minął bezpowrotnie.

infografika.png
infografika.png

Narodziny dziecka to moment długo wyczekiwany przez rodziców. Podobnie jak każdy kolejny krok w rozwoju ich pociechy. Zmiany, które zaobserwujesz w zachowaniu dziecka będą zachodzić niemal z dnia na dzień. Noworodek, który głównie przesypia dni i noce, budząc się jedynie na jedzenie lub, gdy ma mokrą pieluchę za chwilę będzie unosić główkę, gaworzyć lub w inny sposób komunikować się z tobą. W kolejnych miesiącach szybko będzie zdobywać nowe umiejętności. Z fascynacją obserwujesz, jak zmienia się Twoje dziecko i jak wiele się nauczyło! W pierwszym roku życia niemowlę rozwija się niezwykle szybko – to właśnie wtedy mają miejsce tzw. „kroki milowe”, które występują po narodzeniu, w 2, 4, 6, 9 i 12 miesiącu. W ich trakcie dziecko nabywa nowych umiejętności – unosi głowę, siedzi, raczkuje a nawet podejmuje pierwsze próby samodzielnego chodzenia. To niezapomniane chwile, które warto uchwycić i upamiętnić na metryczce. Pierwsze urodziny będą dla Was wyjątkowym momentem.

Wspieranie rozwoju dziecka na każdym etapie 1000 pierwszych dni jest bardzo ważne. Właściwe odżywianie w ciąży, karmienie piersią niemowlęcia i dbanie o jego dietę to twoja inwestycja w jego przyszłe zdrowie.

Czy wiesz, że mózg rocznego dziecka zwiększa swoją objętość ponad dwukrotnie, a do 3 roku życia osiąga 85% swojego finalnego rozmiaru?

Uwiecznianie najważniejszych momentów – metryczka dla dziecka

Najnowsze badania naukowe potwierdzają, iż zdrowie dziecka jest determinowane nie tylko przez geny, ale także czynniki środowiskowe.  Czynniki zewnętrzne, które oddziałują na dziecko już w czasie ciąży oraz w pierwszych latach życia  mają wpływ na to, jak dziecko się rozwija i kim będzie w przyszłości. Możesz wspierać rozwój dziecka a postępy, których dokonuje uwieczniać na pięknych infografikach – metryczkach.

Ponieważ każdy etap rozwoju jest wyjątkowym momentem w życiu Twojego dziecka. Zachowaj go dla siebie i najbliższych dzięki spersonalizowanej metryczce dla dziecka. Stwórz waszą infografikę, zapisz, pobierz i podziel się lub wydrukuj, opraw i powieś w ważnym miejscu, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile

Stwórz za darmo wyjątkową infografikę: Zarejestruj się lub zaloguj i ciesz pięknymi chwilami.

Oceń ten artykuł: