BL-Szkola-Rodzenia-Bebiprogram-Hero.png

Szkoła rodzenia z BebiProgram

Chcesz jak najlepiej przygotować się do porodu i pierwszych chwil z dzieckiem? Specjalnie dla Ciebie, we współpracy z ekspertami, stworzyliśmy internetową szkołę rodzenia.

ciąża.png

Ciąża

W tym dziale poruszamy tematy z zakresu fizjologii ciąży, odżywiania, wyprawki dla dziecka, planowania porodu

Przejdź do modułu
Mama przytula do siebie nowo narodzone dziecko

Poród

W tym dziale poruszamy tematy dotyczące objawów i faz porodu, znieczulenia, aspektów psychologicznych okresu porodu.

Przejdź do modułu
Rodzice podziwiaja noworodka siedzac na szpitalnym lozku

Połóg

W tym dziale dowiesz się o: aspekcie emocjonalnym połogu, zmianach w organizmie po porodzie, pielęgnacji ciała i diecie.

Przejdź do modułu
Noworodek w czapce odchyla glowe na bok

Noworodek i niemowlę

W tym dziale omawiamy aspakty związane z rozwojem dziecka w 1. roku życia.

Przejdź do modułu
Dzicko opiera sie o mame pijac mleko z butelki

Karmienie niemowląt

W tym dziale dowiesz się wszystkiego o karmieniu piersią oraz karmieniu mlekiem modyfikowanym.

Przejdź do modułu
Youtube-Banner.jpg

Zapoznaj się z naszymi materiałami video!

Odkryj świat BebiProgram i poznaj praktyczne porady na temat żywienia i rozwoju Twojego malucha.

Poznaj nas!

Nasi Eksperci

Poznaj naszych ekspertów którzy na codzień doradzają tysiącom mam na BebiProgram.pl

Alina-Prostokat.png

Alina

 Ekspertka w dziedzinie żywienia, wesprze Cię także w karmieniu piersią, mama dwóch córek

Z wykształcenia jestem żywieniowcem i ogromną radość sprawia mi chęć niesienia pomocy mamom w codziennym zmaganiu się z podejmowaniem trudnych wyborów odnośnie żywienia swoich pociech. Mamy, które dzielą się ze mną swoimi wątpliwościami i pytaniami sprawiają, że moja praca jest w pełni satysfakcjonująca. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadam na pytania dotyczące prawidłowej diety zarówno niemowląt i małych dzieci, jak i kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią.

Dowiedz się więcej

Wywiad z Ekspertką BebiProgram w Dzień Dobry TVN

Zobacz fragment programu Dzień Dobry TVN, w którym nasza Ekspertka Halina Dudek opowiada o korzyściach Szkoły Rodzenia online.

Wasze opinie

Nie każda kobieta ma czas i możliwość chodzić do szkoły rodzenia, a tutaj mamy WSZYSTKO, co potrzebne w tym wyjątkowym czasie! Wszystkie rady, wskazówki i podpowiedzi są na wagę złota dla tych z nas, które mamusiami zostaną pierwszy raz, a o ile przyjemniej uczyć się we własnym domu, pod kocykiem, z kubkiem gorącej herbaty w dłoni.

Anna P.

Większość moich obaw i pytań została rozwiana. Na pewno skorzystam z porad i będę wracać do materiału szkoły w razie wątpliwości. Już niedługo zacznę przygotowywać kącik dla mojego maleństwa i pakować torbę do szpitala a ten kurs mi to ułatwił. Wiem co mam kupić żeby rzeczy były przydatne i funkcjonalne. Jestem pełna optymizmu i gotowa do działania.

Monika L.

Szkoła Rodzenia BebiProgram dostarczyła mi bardzo wielu istotnych informacji na temat ciąży, porodu i karmienia piersią. Wszystkie informacje są jasno opisane, a filmy instruktażowe okazały się bardzo przydatne dla mnie. Cieszę się, że powstał taki program, bo niestety w moim miejscu zamieszkania nie ma szkoły rodzenia.

Anna M.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim tworzącym portal ,,BebiProgram”. Jesteście wspaniali. Wasze porady, informacje dotyczące przebiegu ciąży są nieocenione. Szkoła Rodzenia przygotowana przez Was jest na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę ze mogłam w niej uczestniczyć. Filmiki z ,,żywymi”; dziećmi bardzo pomogły mi w uzmysłowieniu sobie jak bardzo ważne jest prawidłowe trzymanie dziecka, podnoszenie, ubieranie, kąpanie, karmienie. Moja wiedza była znikoma do czasu, gdy obejrzałam i przeczytałam wszystkie artykuły dotyczące ciąży, porodu i pielęgnacji noworodka. W dodatku informacje te są przedstawiane bez zbędnych szczegółów, nie trwają kilku godzin tylko kilkanaście minut i są to naprawdę najistotniejsze informacje które powinnam przyswoić. Mój mąż również oglądał filmiki i jego wiedza też z pewnością się powiększyła. Wasi eksperci są fachowcami z ,,górnej półki”! Dziękuję raz jeszcze za to że jesteście!!!!! Mam nadzieję, że będę dzięki Wam naprawdę dobrze przygotowana, gdy moje maleństwo się pojawi na świecie już za niespełna 3 miesiące.

Przyszła Mama

Przydatne narzędzia

Skorzystaj z narzędzi dzięki, którym policzysz swoje BMI, sprawdzisz kalendarz ciąży z badaniami i przygotujesz plan porodu do szpitala.

Chcesz porozmawiać o rozwoju i żywieniu Twojego dziecka?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Chcesz porozmawiać o rozwoju i żywieniu Twojego dziecka?