Bebilon Alerlac 30 lat badań nad mlekiem matki

Bebilon Alerlac

Bezglutenowy produkt zbożowy, który nie zawiera białka mleka krowiego ani białka soi, przeznaczony dla dzieci z alergią na białko mleka krowiego oraz do urozmaicania diety dla niemowląt po 4. miesiącu życia.

Sprawdź produkty
 
  • BEZ GLUTENU Nie zawiera glutenu
  • BEZ LAKTOZY Nie zawiera białka mleka krowiego ani białka soi

Bebilon Alerlac

Bebilon Alerlac jest przeznaczony dla niemowląt i dzieci z alergią i/lub nietolerancją pokarmową. Jego receptura została opracowana przez ekspertów marki Bebilon, która od lat tworzy produkty z myślą o specjalnych wymaganiach żywieniowych wrażliwych organizmów najmłodszych.

Sprawdź produkty
Poznaj opinie mam

* Test konsumencki przeprowadzony
na próbie 244 testerów w terminie 29.10 - 29.11.2015 r.

1 2

Poznaj opinie innych mam o Bebilon Alerlac

Idealny dla dzieci z alergią pokarmową, łatwo przyswajalny, wydajne opakowanie, wiele wartości odżywczych, brak glutenu

.

Jest to produkt idealny dla małych alergików. Na naszym przykładzie wiem, że można go bez problemu podać dziecku z alergią i nie wystąpią żadne dolegliwości. Strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o produkty dla alergików. Polecam.U nas zagości na stałe

Beata

W końcu produkt w przystępnej cenie, który dba o delikatny alergiczny brzuszek synka. Pozwala mi na przygotowanie naleśników, kotletów, pulpetów, może służyć jako samodzielne danie.

Katarzyna

Produkt ten spełnił oczekiwania mojego syna z początku nie chętnie zareagował na zmianę posiłku ale teraz bardzo chętnie smakuje opakowanie pierwsze poszło w mig .Produkt w ładnym opakowaniu skład produkty idealny nie ma do czego się doczepić no i nie uczula.

.

Ładowanie... Zobacz więcej opinii