Szkoła Rodzenia BebiProgram to nowoczesne kompendium wiedzy
o ciąży, porodzie i połogu przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wybierz kategorię

Materiały wideo

Przygotowaliśmy dla Ciebie produkcje wideo, które pomogą Ci i wyjaśnią wszystkie zagadnienia.

Przydatne narzędzia

Skorzystaj z narzędzi dzięki, którym policzysz swoje BMI, sprawdzisz kalendarz ciąży z badaniami i przygotujesz plan porodu do szpitala.

Poznaj opinie innych mam o Szkole Rodzenia

Nie każda kobieta ma czas i możliwość chodzić do szkoły rodzenia, a tutaj mamy WSZYSTKO, co potrzebne w tym wyjątkowym czasie! Wszystkie rady, wskazówki i podpowiedzi są na wagę złota dla tych z nas, które mamusiami zostaną pierwszy raz, a o ile przyjemniej uczyć się we własnym domu, pod kocykiem, z kubkiem gorącej herbaty w dłoni

Anna P.

Większość moich obaw i pytań została rozwiana. Na pewno skorzystam z porad i będę wracać do materiału szkoły w razie wątpliwości. Już niedługo zacznę przygotowywać kącik dla mojego maleństwa i pakować torbę do szpitala a ten kurs mi to ułatwił. Wiem co mam kupić żeby rzeczy były przydatne i funkcjonalne. Jestem pełna optymizmu i gotowa do działania.

Monika L.

Szkoła Rodzenia BebiProgram dostarczyła mi bardzo wielu istotnych informacji na temat ciąży, porodu i karmienia piersią. Wszystkie informacje są jasno opisane, a filmy instruktażowe okazały się bardzo przydatne dla mnie. Cieszę się, że powstał taki program, bo niestety w moim miejscu zamieszkania nie ma szkoły rodzenia.

Anna M.